| امروز جمعه 19 خرداد 1402

آموزش استفاده از سامانه ارجاع عادلانه کار کارشناسی (2020)

کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی

آموزش استفاده از سامانه ارجاع عادلانه کار کارشناسی (2020)

بدین وسیله تصاویر مربوط به آموزش استفاده از سامانه ارجاع عادلانه کار کارشناسی (2020) به شرح ذیل و فایل مربوطه نیز در بخش آموزش مجازی پایگاه اطلاع رسانی کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی جهت بهره برداری در اختیار کارشناسان محترم  قرار می گیرد.

دسترسی به فایل و فیلم مربوط به آموزش استفاده از سامانه ارجاع عادلانه کار کارشناسی (2020) در کانال های موجود اطلاع رسانی کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی در شبکه های مجازی اعم از ایتا، بله و سروش نیز امکان پذیر است.

راه اندازی سامانه 2020 ارجاع کار دارای دو مرحله می باشد:

1- ثبت نام در سامانه سجل برای تعریف امضای دیجیتال کارشناسان توسط خود کارشناس انجام می گیرد در غیر این صورت خدمات کارشناسی کانون در خدمت شما کارشناسان گرامی می باشد. لازم به ذکر می باشد اصل کارت ملی، کد پستی محل سکونت و خود شخص (کارشناس) باید حضور فیزیکی داشته باشد.

https://sejel-tceo.kuknos.ir/auth/login

2-  بازیابی رمز در سامانه https://2020kanoon.ir/auth/login  لازم به توضیح می باشد کانون کارشناسان رسمی دادگستری قبلا اطلاعات کارشناسان را در سامانه مذکور (سامانه 2020) ثبت نام نموده و نیاز به ثبت نام نمی باشد و تنها باید به عنوان کارشناس بازیابی رمز نمائید که نحوه استفاده از سامانه طی داکیومنت زیر توضیح داده شده است.