| امروز پنجشنبه 3 خرداد 1403

در مراسم بزرگداشت روز کارشناس در کانون استان آذربایجان شرقی عنوان شد: نقش کارشناسان رسمی دادگستری به عنوان مشاوران امین و مورد اعتماد دستگاه قضایی در برقراری عدالت کاملاً موثر است

کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی

در مراسم بزرگداشت روز کارشناس در کانون استان آذربایجان شرقی عنوان شد: نقش کارشناسان رسمی دادگستری به عنوان مشاوران امین و مورد اعتماد دستگاه قضایی در برقراری عدالت کاملاً موثر است

نائب رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی: وجود تخصص گرایی در زمینه های مختلف لزوم استفاده قضات دادگستری از دانش و مهارت کارشناسان رسمی را جهت صدور رای متقن و محکم ایجاب می کند

عضو شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری کشور: در دوره جدید شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری نقش استان ها در خصوص انواع تصمیم گیری ها و نیز تامین منافع فراگیر کارشناسان سراسر کشور برجسته تر می شود

با همت کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی مراسم بزرگداشت روز کارشناس با حضور بیش از 1500 نفر از کارشناسان و اعضای خانواده آنان در محل سالن همایش های بین المللی خاوران برگزار شد.

مهندس عباس رنجبر نائب رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی در این مراسم ابراز داشت: نقش کارشناسان رسمی دادگستری به عنوان مشاوران امین و مورد اعتماد دستگاه قضایی در برقراری عدالت کاملاً موثر است.

وی افزود: بزرگان مذهبی و فکری همواره بر لزوم تحقق عدالت در زمینه های مختلف تاکید داشته اند، عدالت به عنوان صفت الهی، زینت سلاطین و از اصول پایدار توسعه جوامع انسانی بوده و در واقع شالوده ای است که جهان بر اساس آن استوار باقی می ماند.

نائب رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی فرا رسیدن روز کارشناس را تبریک گفت و تصریح کرد: وجود تخصص گرایی در زمینه های مختلف لزوم استفاده قضات دادگستری از دانش و مهارت کارشناسان رسمی را جهت صدور رای متقن و محکم ایجاب می کند.

دکتر علی اکبر بالاگر عضو هیئت رئیسه شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری کشور نیز در این مراسم اظهار داشت: مراسم بزرگداشت روز کارشناس در حقیقت روز تکریم از خانواده آنهاست، چرا که موفقیت های روز افزون کانون ها به بردباری تک تک اعضای خانواده کارشناسان بستگی دارد.

وی ماموریت شورای عالی را در دوره جدید متفاوت ارزیابی کرد و افزود: در دوره جدید شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری، نقش استان ها در خصوص انواع تصمیم گیری ها و نیز تامین منافع فراگیر کارشناسان سراسر کشور برجسته تر می شود.

نماینده استان های آذربایجان شرقی و زنجان در شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری کشور از ارکان کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی در ادوار مختلف و تلاش های آقایان مهندس محمد حسن محقق و مهندس محمد ساسانی در دوره جدید قدرشناسی کرد.  

برگزاری مراسم کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی به مناسبت بزرگداشت روز کارشناس در حضور جمعی از شخصیت های قضایی، سیاسی و اداری استان شامل تقدیر از پیشکسوتان و برنامه های متعدد فرهنگی و هنری بود که مورد توجه و استقبال قرار گرفت.

 شایان ذکر است مراسم کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی به مناسبت بزرگداشت روز کارشناس به صورت ویژه توسط صدا و سیمای مرکز استان آذربایجان شرقی پوشش خبری داده شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ارسال دیدگاه

کلیه حقوق برای کانون کارشناسان آذربایجان شرقی محفوظ است