| امروز چهارشنبه 23 خرداد 1403

موانع اجرای تفاهم نامه همکاری بین کانون کارشناسان رسمی دادگستری و بانک ملی در استان آذربایجان شرقی بر طرف می شود

کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی

موانع اجرای تفاهم نامه همکاری بین کانون کارشناسان رسمی دادگستری و بانک ملی در استان آذربایجان شرقی بر طرف می شود

مهندس محمد ساسانی رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی بر لزوم ایجاد شرایط مناسب برای استفاده کارشناسان رسمی دادگستری از تسهیلات و منابع بانک ملی در سطح استان آذربایجان شرقی تاکید کرد

مهندس محمد ساسانی رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی به منظور تسهیل ارتباطات فیمابین با عادل غلامی مدیر شعب بانک ملی در استان آذربایجان شرقی دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی، در این دیدار اعلام شد موانع اجرای تفاهم نامه همکاری بین کانون کارشناسان رسمی دادگستری و بانک ملی در استان آذربایجان شرقی بر طرف خواهد شد.

مهندس محمد ساسانی رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی در این دیدار بر لزوم ایجاد شرایط مناسب برای استفاده کارشناسان رسمی دادگستری از تسهیلات و منابع بانک ملی در سطح استان آذربایجان شرقی تاکید کرد.

عادل غلامی مدیر شعب بانک ملی در استان آذربایجان شرقی نیز در این دیدار اهمیت اجرای تفاهم نامه موجود همکاری بانک ملی با کانون از طریق ایجاد توازن بین سقف تسهیلات و منابع و نیز اقدامات مشترک برای رفع مشکلات موجود را یادآور شد.

مهندس ابوالفضل شکوری عضو هیئت مدیره و خزانه دار کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی نیز در این دیدار گفت: همفکری های کارشناسی بین کانون و بانک ملی زمینه ساز بهره برداری حداکثری کارشناسان از خدمات اعتباری بانک ملی خواهد شد.

در جریان این دیدار که دکتر کاووسی خسروشاهی رئیس بانک ملی شعبه تبریز و وثوقی و سلیمی از مسئولان بانک ملی استان آذربایجان شرقی نیز حضور داشتند، راه کارهای مورد نیاز برای افزایش ارتباطات و جلب رضایت متقابل مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.ارسال دیدگاه

کلیه حقوق برای کانون کارشناسان آذربایجان شرقی محفوظ است